RSP Stara Kamienica o nas

RSP Stara Kamienica o nas

RSP Stara Kamienica o nas

RSP Stara Kamienica o nas

Nasza firma gospodaruje na obszarze ok. 1000 ha. Decyzję o współpracy z eAgronom sp. z o.o. podjęliśmy na podstawię wielu funkcji programu, które zdecydowanie ułatwią nam zarządzanie.

Jest to bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze narzędzie, które daje możliwość sprawnego wygenerowania raportów, którymi można się posługiwać w przypadku kontroli, na przykład ewidencję środków ochrony roślin, nawożenia oraz plan nawozowy.

Bardzo istotna jest możliwość tworzenia kart pól i zapisywania wszystkich wykonanych czynności (w każdej chwili możemy sprawdzić co stosowaliśmy w przeszłości i w oparciu o to podejmować lepsze decyzje). Bardzo wygodna jest funkcja magazynu, która pozwala na bieżące prowadzenie zapisów stanu i jego szybką weryfikację.

Kolejnym atutem jest wsparcie klienta, które oferuje firma - w razie potrzeby możemy napisać jakiego produktu brakuje i bardzo sprawnie pojawia się on w bazie. Często również korzystamy ze wsparcia naszego opiekuna, Zuzanny Suchcickiej, która zawsze chętnie służy nam pomocą. Mogę z czystym sumieniem polecić współpracę z firmą eAgronom. 

Mirosław Kaszkur
RSP Stara Kamienica

ISO 27001 BUREAU VERITAS Certification