RSP Jedność o nas

RSP Jedność o nas

RSP Jedność o nas

RSP Jedność o nas

Zarządzam gospodarstwem rolnym o powierzchni 1450 ha w województwie zachodniopomorskim. Gospodarstwo specjalizuje się w produkcji roślinnej, a wśród istniejących upraw jest zboża, kukurydza na ziarno, rzepak. Od roku prowadzę swoje gospodarstwo w programie eAgronom.

Szukałem na rynku dostępnych narzędzi do zarządzania gospodarstwem rolnym i w ten sposób trafiłem na program eAgronom. Przy wyborze kierowałem się tym czy narzędzie z którego będę korzystał da mi możliwość przechowywania wszystkich danych w jednym miejscu, jak również będzie przechowywało je w taki sposób, żebym w każdym momencie miał do nich dostęp, a w szczególności do zaplanowanych zabiegów. Program eAgronom spełnił moje oczekiwania i zdecydowałem, że zostanę właśnie z tym narzędziem.

Obecnie korzystam zarówno z aplikacji mobilnej, jak i wersji online programu eAgronom na komputer. Aplikacja oprócz wglądu w informacje i działanie całego gospodarstwa jest bardzo przydatna podczas wypełniania dokumentacji do ubezpieczenia upraw, ponieważ w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie mam dostęp do niezbędnych informacji tj. numer i powierzchnia dzialek ewidencyjnych oraz rodzaj uprawy wraz z posianymi odmianami. Korzystając z wersji programu na komputer zawsze mam na dostęp do magazynu oraz budżetu aktualizowanych na bieżąco. Dodatkowo widzę wszystkie mapy wraz kartami pola pokazujące i opisujące wszystkie pola na wzór wniosków składanych przy doplatach do ARiMR, co podczas wnioskowania skraca czas pracy. Niezmiernie cenie to, że mam możliwość automatycznego wygenerowania planu nawożenia azotem i ewidencji nawożenia bez konieczności uzupełniania programu o dodatkowe informacje czy modyfikacji raportów już po ich wygenerowaniu.

Największym atutem eAgronom jest to, że program stale się zmienia i nieustannie dodawane są nowe moduły

Prezes Zarządu
mgr inż. Robert Kowalski


ISO 27001 BUREAU VERITAS Certification