Jacek Sobieraj

Jacek Sobieraj

Jacek Sobieraj

Jacek Sobieraj

Wspólnie z Rodzicami prowadzę gospodarstwo rolne w województwie zachodniopomorskim. Na kilkuset hektarach (kilkudziesięciu działkach) siejemy zboża. rzepak oraz groch. Z programu eAgronom korzystam od kilku miesiecy.

Zdecydowałem się na zakup oprogramowania eAgronom z powodu możliwości latwego kontrolowania swojego gospodarstwa poprzez aplikacje w telefonie jak i doskonały program dostępny z poziomu komputera. Wszystkie dane zapisywane są online i dzięki temu są bezpieczne i dostępne z każdego miejsca w którym jest zasięg internetu.

Wsród funkcji z których korzystam najczęściej w programie eAgronom sa m.in.: - Karty pól - Mapy - Ewidencja zabiegów ochrony roślin - Dodawanie zabiegów agrotechnicznych - Planowanie upraw - Magazyn

Funkcją bardzo przydatna dla mojego zospodarstwa jest dostep do planu nawożenia azotemi oraz ewidencji nawożenia azotem, które przygotowywane w programie automatycznie, dzięki temu podczas kontroli mam pewność, że cała dokumentacja jest przygotowana poprawnie.

Program e Agronom jest przyjazny dla użytkownika i łatwy w obsłudze a wszelkie problemy rozwiązuje natychmiast dział obsługi klienta, i w tym miejscu pragnę podziękować Kierownikowi ds. Wsparcia Klienta Panu Jakubowi Przeperskiemu.

Z przyjemnością mogę polecić aplikacje i program cAgronom, takiego oprogramowania szukałem.

Z poważaniem,
Jacek Sobieraj

ISO 27001 BUREAU VERITAS Certification