IT Agro, Damian Wiśniewski

IT Agro, Damian Wiśniewski

IT Agro, Damian Wiśniewski

IT Agro, Damian Wiśniewski

Jesteśmy firma mającą kilkuletnie doświadczenie na rynku usług z zakresu rolnictwa precyzyjnego. Przy współpracy z zespolem eAgronom na co dzień wspieramy produkcję rolną dostarczając kompleksowe rozwiązania cyfrowe, głównie średnim i dużym gospodarstwom rolnym Świadczymy usługi IT wp sujące się w kierunek rozwoju rolnictwa cyfrowego, a przygotowywane przez nas narzędzia wspomagają podejmowanie decyzji i usprawniają zarządzanie procesami w przedsiębiorstwie rolnym.

W oparciu o zbierane przez nas doświadczenia w kontekście wdrażania nowoczesnych technologii w rolnictwie, należy podkreślić, że platforma cyfrowa eAgronom posiada cechy unikalne, wyróżniając się spośród wszystkich produktów aktualnie dostępnych na polskim rynku. Oprogramowanie powstało z myślą o rolnikach, a jego funkcjonalności są sukcesywnie rozwijane. Na uwagę zasługuje również najwyższy standard obsługi klienta. Niekwestionowaną zaletą jest możliwość prowadzenia dokumentacji cyfrowej pól wraz z mapami oraz ewidencją zabiegów. Definicją innowacyjności produktu jest intuicyjność obsługi i bazy danych aktualizowane w czasie rzeczywistym. Dzięki temu zespół eAgronom dostarcza usługę dedykowana dla każdego gospodarstwa, zachowując przy tym zalety rozwiązania uniwersalnego.

Mając powyższe na względzie, jaka IT Agro możemy z czystym sumieniem polecić platformę eAgronom zarówno z perspektywy użytkownika docelowego - przedsiębiorcy rolnego, jak również z perspektywy podmiotu współpracującego - B2B.

Z powazaniem,
Damian Wiśniewski

ISO 27001 BUREAU VERITAS Certification