GR Tomasz Kałwa

GR Tomasz Kałwa

GR Tomasz Kałwa

GR Tomasz Kałwa

Prowadzę gospodarstwem rolnym w województwie opolskim. Na ponad 100 ha upraw znajduje się produkcja roślinna tj. zbożowa oraz warzywna. Z programu eAgronom korzystam od ponad roku.

Zdecydowałem się na usługę firmy Agronom z powodu możliwości latwego kontrolowania swojego gospodarstwa, dostępności do wszystkich danych online oraz automatycznego tworzenia ewidencji i raportów w programie.

Wśród funkcji z których korzystam najczęściej w programie Agronom są m.in.:

  • Karty pól

  • Mapy

  • Planowanie upraw

  • Dodawanie zabiegów agrotechnicznych

  • Magazyn

  • Kontakt z obsługa klienta

Dodatkowo, funkcją bardzo przydatną dla mojego gospodarstwa jest dostęp do planu nawożenia azotem oraz ewidencji nawożenia azotem, które są przygotowywane w programie - dzięki temu podczas kontroli mam pewność, że cała dokumentacja jest przygotowana poprawnie.

Atutem programu eAgronom jest łatwy i przejrzysty panel główny. Wgląd we wszystkie informacje w formie online, w porównaniu przechowywania danych w wielu arkuszach Excel, jest wygodne i oszczędza mi wiele czasu. Bardzo pozytywnie oceniam miłą obsługę z Patrykiem Jarzębskim i szybki czas odpowiedzi na stronie internetowej, kiedy pojawiają się pytania o funkcjonowanie programu.

Polecam program Agronom jako łatwy w obsłudze i bardzo funkcjonalny. Oprogramowanie znacznie ułatwia zarządzanie gospodarstwem rolnym.

Z poważaniem,
GOSPODARSTWO OGRODNICZE Tomasz Kałwa

ISO 27001 BUREAU VERITAS Certification