GR Eugeniusz Krasucki

GR Eugeniusz Krasucki

GR Eugeniusz Krasucki

GR Eugeniusz Krasucki

Współdzielę dostęp do programu eAgronom z moim wspólnikiem Michałem Rychlem z którym zarządzamy gospodarstwem rolnym o powierzchni 280 ha w województwie warmińsko-mazurskim.

Od pewnego czasu poszukiwałem oprogramowania, które ułatwiłoby nam zarządzanie gospodarstwem rolnym. Głównym powodem dla którego zdecydowalem się na ushigę świadczoną przez firmę eAgronom, była możliwość przechowywania wszystkich dokumentacji, raportów oraz planów nawozowych w jednym miejscu. Bardzo cenię funkcję tworzenia raportów w eAgronom, ponieważ pozwala mi to na szybki dostęp i pobranie niezbędnych danych, które przechowuję w wersji fizycznej w biurze. 

Dodatkowo przed kontrola w gospodarstwie nie musiałem uzupełniać danych, bo wszystko wprowadzałem do programu na bieżąco. Podczas inspekcji raporty zostały wygenerowane automatycznie w programie eAgronom i spełniły oczekiwania urzędników, dzięki czemu wtedy i obecnie unikam stresu związanego z możliwymi karami.

Największym atutem eAgronom jest łatwość obsługi i intuicyjny interfejs. W porównaniu do prowadzenia gospodarstwa przy wykorzystaniu wielu arkuszy kalkulacyjnych Excel oraz tworzenia dokumentacji w wersji papierowej, obsługa programu jest znacznie prostsza i oszczędza mi wiele czasu.

Z przyjemnością rekomenduję program eAgronom jako łatwy w obsłudze, a przede wszystkim oferujący rzetelne wsparcie dla gospodarstwa.

Z poważaniem,
Eugeniusz Krasucki

ISO 27001 BUREAU VERITAS Certification