GR Dariusz Zając

GR Dariusz Zając

GR Dariusz Zając

GR Dariusz Zając

Szukając narzędzia, które wspomoże mnie w prowadzeniu gospodarstwa rolnego przy jednoczesnej pracy na pełen etat w systemie 3 zmianowym, przetestowałem kilka rozwiązań.

Zdecydowałem się na eAgronoma z kilku powodów:

  • Konkurencyjna cena,

  • Fakt, że program ten pozwala mi na dostęp do wszystkich informacji w każdym momencie i niezależnie od tego gdzie akurat jestem.

  • Aplikacja eAgronom doskonale się sprawdza jako pomocnik w organizacji pracy także z tego względu, że dostęp do danych ma też pracownik wykonujący razem ze mną prace w polu, Po zadeklarowaniu przeze mnie chęci przetestowania aplikacji - ja i mój pracownik - zostaliśmy przeszkoleni z jej funkcji - bardzo mi się to spodobało, że nie zostałem pozostawiony sam z nowym narzędziem.

Problematycznym dla mnie był także fakt, że przy niewielkiej ilości hektarów (niecałe 50), mam bardzo duże rozdrobnienie działek (ponad 120 działek) - jest to niestety wszechobecne w Małopolsce. eAgronom pozwala mi w łatwy sposób - poprzez aplikacje w moim telefonie - natychmiast zobaczyć, czy na każdej działce są zrobione wszystkie niezbędne zabiegi - dzięki temu o niczym już nie zapomnę.

Zachęcam wszystkich do ułatwienia sobie przy użyciu aplikacji eAgronom.

Z uszanowaniem
Dariusz Zając

ISO 27001 BUREAU VERITAS Certification