GR Łukasz Cebula o nas

GR Łukasz Cebula o nas

GR Łukasz Cebula o nas

GR Łukasz Cebula o nas

W momencie kiedy prowadzenie rodzinnego, 280 hektarowego gospodarstwa przerasta prowadzenie dokumentacji polowej szukałem programu, który ułatwi mi prace i zaoszczędzi czas. Przeglądając inne programy trafilem na testową wersję programu eAgronom

Po pewnym czasie skontaktował się ze mną opiekun programu, który przedstawił mi koszt obsługi programu oraz objaśnił mi wszystkie zaawansowane funkcje programu.

Po wersji testowej, zdecydowałem się na ten program ze względu na wykorzystanie wszystkich opcji, dzięki którym mogę przechowywać pełną dokumentację w jednym miejscu. Mając dostęp do internetu mogę w każdej chwili na bieżąco śledzić procent wykonywanych zabiegów czy prac polowych.

Program ten jest dużym wsparciem podczas prowadzenia gospodarstwa i spełnia wszystkie wymogi inspekcji Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Polecam program AGRONOM każdemu kto prowadzi nawet niewielkie gospodarstwo rolne, ponieważ to wielkie ułatwienie i zaoszczędzenie czasu, który musielibyśmy poświecić na ręczne wpisywanie wszystkich danych.

Z poważaniem
Cebula Łukasz

ISO 27001 BUREAU VERITAS Certification