Beata Kozłowska, Lubków

Beata Kozłowska, Lubków

Beata Kozłowska, Lubków

Beata Kozłowska, Lubków

Decyzja o korzystaniu z programu eAgronom, który ułatwia w naszym gospodarstwie (ok. 2000 ha) zarządzanie polami oraz uprawami została podjęta ze względu na wiele przydatnych funkcji, szybkie wsparcie klienta | łatwość obsługi tego narzędzia.

Korzystanie z poszczególnych funkcji w oprogramowaniu jest bardzo przyjazne tj mapy maja prostą funkcję wyszukiwania działek ewidencyjnych dodawanie zabiegów agrotechnicznych, nie sprawia żadnych trudności; a nawigacja pomiędzy poszczególnymi funkcjami jest bardzo intuicyjna, dlatego znalezienie potrzebnego modułu nie trwa długo.

Dodatkowo zarówno planowanie upraw, jaki zarządzanie magazynem są funkcjami z których nasze gospodarstwo często korzysta i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni.

Cenimy jakość usługi firmy eAgronom ze względu na szybkość reakcji na problemy klienta Chwilowe trudności z aplikacja mobilna w wersji iOS zostały szybko naprawione i do dziś działa niezawodnie Rozwiązywanie innych problemów przebiega podobnie.

Dodatkowo, kontakt ze wsparciem klienta na czacie lub przez wewnętrzny komunikator w programie jest bardzo sprawny. Odpowiedzi na pytania są wysyłane w krótkim czasie w przyjemnej atmosferze. W przypadku większych trudności mamy dostęp do indywidualnego opiekuna klienta - w naszym regionie jest to Pani Zuzanna Suchcicka - z którą zawsze możemy porozmawiać lub się spotkać. W przeszłości zaistniała taka potrzeba i wszystkie problemy zostały szybko naprawione podczas wizyty.

Ze względu na wysoką jakość usług polecamy oprogramowanie eAgronom jako pomocne w gospodarstwie, a obsługę klienta oceniamy jako niezawodną, co czyni firmç godnym partnerem do współpracy.

Z poważaniem,
Beata Kozlowska

 

ISO 27001 BUREAU VERITAS Certification