BAS, Andrzej Seńko

BAS, Andrzej Seńko

BAS, Andrzej Seńko

BAS, Andrzej Seńko

Prowadzę gospodarstwo rolne w województwie zachodniopomorskim, o powierzchni 1500 ha. Gospodarstwo specjalizuje się w produkcji roślinnej, główne uprawy to pszenica, kukurydza na ziarno, buraki cukrowe oraz rzepak. Z programu eAgronom korzystam od ponad roku.

Zdecydowałem się na program eAgronom z powodu możliwości łatwego kontrolowania swojego gospodarstwa, dostępności do wszystkich informacji w jednym miejscu i w dowolnej chwili, ponieważ dokumentacja prowadzona jest online.

Automatyczne tworzenie ewidencji i raportów w programie, powoduje że nie muszę wypełniać i przechowywać zeszytów w których wcześniej prowadziłem rejestry i zapiski dotyczące upraw. Raporty które są generowane z programu spełniają oczekiwania podczas kontroli z urzędu, pomagają w przygotowaniu dokumentacji do ubezpieczenia upraw, a także ułatwia składanie wniosków o dopłaty do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, ponieważ wszystkie wymagane dane są widoczne w Agronomie.

Program posiada funkcje tworzenia planu nawożenia azotem oraz ewidencji nawożenia azotem zgodnie z wymogami, który jest obowiązkowy dla mojego gospodarstwa.

Niewątpliwym atutem programu eAgronom jest łatwość obsługi, funkcjonalność oraz szybki dostęp do pomocy również online. Program jest stale jest dopasowywany do potrzeb rolników i nieustannie dodawane są nowe moduły.

eAgronom, ponieważ jest bardzo dużym wsparciem dla gospodarstwa rolnego. 

Z powazaniem,
Andrzej Seńko

ISO 27001 BUREAU VERITAS Certification